Konto Osobiste

Gwarancja darmowego Konta Osobistego dla mobilnych Klientów Orange1
0
 • za otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego
 • za wydanie i korzystanie z Karty Debetowej MasterCard
 • za krajowe przelewy wewnętrzne i zewnetrzne
 • za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
Korzystaj aktywnie z banku, płać kartą do konta w Orange Finanse min. 300zł i zyskuj w promocjach "Dobry Start z Orange Finanse" oraz "Najlepszy Bank dla Klientów Orange".
Konto Oszczędnościowe oproc. nom. 3,5% w skali roku2
Do 10zł zniżki miesięcznie na fakturach Orange3

Twoje dodatkowe korzyści

Wygoda

 • Możliwość wykonywania przelewów jednorazowych, seryjnych, cyklicznych
 • Szybka wyszukiwarka zrealizowanych operacji bankowych
 • Dostęp do środków 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu

Mobilność

 • Podgląd salda po jednym kliknięciu
 • Szybkie przelewy na numer telefonu
 • Wypłaty gotówki z bankomatów telefonem - usługa BLIK4

Promocje

 • Zniżki na fakturach Orange - do 10 zł miesięcznie3
 • Możliwość korzystania ze zwrotów środków na konto w ramach Strefy Korzyści
 • Wygodne płatności zbliżeniowe kartą lub telefonem
Otwórz konto

Jak założyć konto w Orange Finanse?

W Salonie Orange

Konto Osobiste możesz otworzyć osobiscie w trakcie wizyty w jednym z salonów Orange

Online

Konto Osobiste możesz otworzyć przez internet. Otwórz już teraz.

W aplikacji mobilnej

Po ściągnięciu aplikacji Orange Finanse Konto Osobiste otworzysz prosto na swoim smartfonie

Infolinia

Konto Osobiste możesz otworzyć telefonicznie przy pomocy konsultanta Orange pod nr +48 42 19 300

Skrócona tabela opłat i prowizji

konto osobiste - rodzaj czynności
otwarcie i prowadzenie rachunku (opłata miesięczna) 0,00 PLN
przelewy i usługi płatnicze
przelew w złotych polskich (nie dotyczy przelewów przelew własny, przelew SORBNET), w tym:
- przelew na numer telefonu lub profil facebookowy,
- przelew do ZUS, Urzedu Skarbowego lub innego organu podatkowego,
oraz przelew walutowy wewnętrzny
0,00 PLN
przelew własny 0,00 PLN
przelew z datą bieżąca na rachunek Odbiorcy zdefiniowanego --
przelew ekspresowy 5,00 PLN
wpłaty we wpłatomatach przy użyciu karty płatniczej w sieci mBank; Euronet; CashLine 0,00 PLN
miesięczna opłata za korzystanie z bankomatów na terenie kraju (wypłaty gotówkowe) 0,00 PLN/5,00 PLN3
polecenie zapłaty (utworzenie, aktualizacja, realizacja, odwołanie, miesieczna opłata za korzystanie) 0,00 PLN
zlecenie stałe (zdefiniowanie, aktualizacja, realizacja, odwołanie) 0,00 PLN
korzystanie z usługi invoobill (opłata miesieczna) 0,00 PLN
dostarczenie miesięcznego wyciagu w formie elektronicznej 0,00 PLN
pakiet 30 powiadomień SMS (abonament miesięczny / SMS poza abonamentem)9 5,00 PLN / 0,35 PLN

Noty Prawne

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny.

1 Promocja „Dobry Start z Orange Finanse” skierowana jest do osób fizycznych mających pełną zdolność do czynności prawnych, które w okresie, od 18.03.2016 r. do 16.06.2016 r. złożą wniosek o otwarcie Konta Osobistego oraz zawrą na jego podstawie z Orange Finanse Umowę o prowadzenie Konta Osobistego oraz wyrażą zgody na przekazywanie danych osobowych, wskazane w Regulaminie Promocji. W ww. Promocji nie może wziąć udziału osoba, która w okresie od 02.10.2014 r. do momentu przystąpienia do Promocji była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Orange Finanse.

Osobie, która przystąpi do Promocji i stanie się Uczestnikiem Promocji, Bank zapewnia Gwarancję niezmienności opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do Promocji (w przypadku Uczestnika Promocji przenoszącego numer do Orange przez okres maksymalnie 24 miesięcy od momentu przeniesienia numeru do Orange) : braku pobierania opłaty za otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego, braku pobierania opłaty za wydanie i użytkowanie Karty Debetowej wydanej do Konta Osobistego (pod warunkiem zawnioskowania o wyżej wymienioną kartę podczas wnioskowania o Konto Osobiste), braku pobierania opłaty za wypłaty z bankomatów, przy użyciu Karty Debetowej wydanej do Konta Osobistego (pod warunkiem zawnioskowania o wyżej wymienioną kartę podczas wnioskowania o Konto Osobiste), braku pobierania opłaty za Przelewy internetowe realizowane w złotych polskich z ww. Konta Osobistego. Szczegółowe informację dostępne w Regulaminie Promocji „Dobry Start z Orange Finanse” dostępnym na www.orangefinanse.com/regulaminy_dokumenty.phtml. Szczegółowe informacje dotyczące opłat dostępne w Taryfie prowizji i opłat dostępnej na www.orangefinanse.com/tabela_oplat.phtml

2 Uczestnikowi ww. Promocji, który otworzy Konto Oszczędnościowe (w trakcie otwierania Konta Osobistego lub w okresie 60 dni kalendarzowych od daty otwarcia Konta Osobistego złoży dyspozycję otwarcia Konta Oszczędnościowego na Infolinii Orange Finanse lub w serwisie transakcyjnym – pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych) i jest Mobilnym Klientem Orange , zostanie włączone na Koncie Oszczędnościowym podwyższone oprocentowanie nominalne wynoszące 3,5% oproc. nom. w skali roku przez okres maksymalnie 6 miesięcy od daty otwarcia Konta Oszczędnościowego (w przypadku Uczestnika Promocji przenoszącego numer do Orange przez okres maksymalnie 6 miesięcy od momentu przeniesienia numeru do Orange), dla środków do kwoty 10 000 PLN. Warunkiem otrzymania promocyjnego oprocentowania jest wykonanie w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 300 PLN. Uczestnik Promocji może otworzyć w Banku tylko jedno Konto Oszczędnościowe na warunkach promocyjnych. Szczegółowe informacje dotyczące opłat dostępne w Taryfie prowizji i opłat dostępnej na www.orangefinanse.com/tabela_oplat.phtml

3 Promocja „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” skierowana jest do osób fizycznych mających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 18.03.2016 r. do 16.06.2016 r. włącznie złożą wniosek o otwarcie Konta Osobistego oraz zawrą na jego podstawie z Orange Finanse Umowę o prowadzenie Konta Osobistego oraz wyrażą zgody na przekazywanie danych osobowych, wskazane w Regulaminie Promocji. W ww. Promocji nie może wziąć udziału osoba, która w okresie od 2.10.2014 r. do momentu przystąpienia do Promocji była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse. Uczestnik ww. Promocji otrzyma prawo do zwrotu: 5 zł miesięcznie na Konto Abonenckie Orange, jeśli jest Mobilnym Klientem Orange, lub 10 zł miesięcznie na Konto Abonenckie Orange, jeśli jest Klientem z Pakietem Usług Orange, pod warunkiem wykonania w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł. Maksymalna liczba naliczonych zwrotów może wynosić 24 (jeden zwrot w danym miesiącu kalendarzowym). Zwrot zostanie wypłacony na Konto Abonenckie Uczestnika Promocji maksymalnie do piętnastego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki na zasadach opisanych w Regulaminie Promocji „Najlepszy Bank dla Klientów Orange”, dostępnym na www. orangefinanse.com/regulaminy_dokumenty.phtml.

4 Szczegółowe informacje związane z usługą BLIK, określone są w Taryfie prowizji i opłat dla osób fizycznych w ramach Orange Finanse oraz regulaminie usługi BLIK w ramach Orange Finanse dostępnych na www.orangefinanse.com

50 zł za wydanie i korzystanie dotyczy Karty Debetowej MasterCard, Karty Debetowej MasterCard13+, Karty Debetowej MasterCard NFC, Karty Debetowej MasterCard NFC 13+, pozostałe opłaty za kartę zgodnie z taryfą prowizji i opłat dla osób fizycznych w ramach Orange Finanse

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wpłacać pieniądze na rachunek Konto Oszczędnościowe i Konto Osobiste?

  Najwygodniej jest zlecić przelew pensji na rachunek w Orange Finanse. Aby to zrobić wystarczy przedstawić w dziale kadr Twojej firmy stosowne oświadczenie. Gotówkę na konto w Orange Finanse można wpłacać we wpłatomacie mBanku, na poczcie lub w oddziale innego banku (od tej operacji zarówno Poczta Polska, jak i banki pobierają najczęściej prowizję) - wtedy numer rachunku w Orange Finanse wpisujemy na specjalnym miejscu w druku złożenia dyspozycji.

 • Jak długo czekać na aktywację konta?

  • Jeśli wybrałeś podpisanie umowy o konto za pomocą przelewu z rachunku w innym banku, aktywację konta wykonasz w momencie, gdy otrzymasz potwierdzenie z banku o udanym procesie weryfikacji danych oraz po otrzymaniu tymczasowego pakietu aktywacyjnego w formie SMSa.
  • Jeśli wybrałeś podpisanie umowy o konto za pośrednictwem kuriera, sprawdź status przesyłki kurierskiej na stronie http://www.siodemka.com/statusy.php. Po wizycie kuriera, bank aktywuje Twoje konto w ciągu 3 dni roboczych od czasu otrzymania umowy od firmy kurierskiej – w razie problemów prosimy o kontakt pod numerem (+48 42) 19 300.
  • Jeśli wybrałeś podpisanie umowy w salonie Orange, bank aktywuje Twoje konto w ciągu 3 dni roboczych od czasu przekazania dokumentów z salonu do banku – w razie problemów prosimy o kontakt pod numerem (+48 42) 19 300.
 • Kto może posiadać Konto Osobiste?

  Posiadaczem Konta Osobistego może być każda osoba posiadająca polskie obywatelstwo, o pełnej zdolności do czynności prawnych (ukończone 18 lat), będąca rezydentem posiadającym obywatelstwo polskie, osoba pełnoletnia – rejestrowana jest wyłącznie na podstawie dowodu osobistego. Rachunek jest prowadzony indywidualnie. Klient może posiadać maksymalnie jedno Konto Osobiste. Osoba niepełnoletnia może otworzyć rachunek w Orange Finanse, jeśli ukończyła 13 lat. W ofercie mamy dla niej rachunek Konto Osobiste 13+ wraz z bezpłatną kartą debetową.

 • Ile kosztuje otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego w Orange Finanse?

  Za otwarcie i prowadzenie konta Orange Finanse nie pobiera żadnych opłat.

 • W jaki sposób mogę otworzyć kolejne konto w Orange Finanse?

  Klient może być posiadaczem 1 konta bieżącego danego typu w Orange Finanse oraz 4 Kont Oszczędnościowych. Otwieranie kolejnych rachunków w Banku odbywa się za pośrednictwem infolinii lub poprzez wniosek w serwisie transakcyjnym Orange Finanse.

 • Czy korzystanie z serwisu transakcyjnego w smartfonie w przeglądarce internetowej poza Wi-Fi, będzie konsumowało transfer danych Klienta?

  Tak. Za darmo Klient korzysta jedynie z aplikacji mobilnej w sieci Orange.

 • Co powinien zrobić Klient w przypadku zapomnienia bądź zgubienia ID i hasła do serwisu transakcyjnego?

  Klient powinien zadzwonić pod numer (+48 42) 19 300 i zamówić nowy pakiet aktywacyjny, którym będzie musiał zalogować się tak samo jak podczas pierwszego logowania i ustanowić docelowe hasło. Klient może również odblokować dostęp do serwisu transakcyjnego z poziomu aplikacji mobilnej.

 • Jakie muszę mieć minimalne dochody, aby otworzyć konto w Orange Finanse?

  Orange Finanse nie wymaga deklaracji minimalnych dochodów i nie uzależnia od nich otwarcia rachunku. W Banku nie ma również obowiązku dokonywania regularnych wpłat na rachunek.

 • Czy otwierając konto w Orange Finanse trzeba zamknąć konto w innym banku?

  Nie. Jeśli jednak Orange Finanse stanie się Twoim podstawowym bankiem, wówczas warto rozważyć likwidację rachunku w innym banku, aby nie płacić prowizji i opłat.

 • Ile kont mogę otworzyć w Orange Finanse?

  Teraz każdy pełnoletni Klient Orange Finanse może posiadać 1 rachunek Konto Osobiste oraz 1 rachunek Konto Osobiste 13+. Klienci w wieku 13 - 18 lat mogą posiadać tylko jeden rachunek – Konto Osobiste 13+. Nowy rachunek nie oznacza nowych kodów dostępów. Listę wszystkich rachunków można zobaczyć po zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego Orange Finanse za pomocą dotychczasowego loginu i hasła.

 • Jak otworzyć Konto Osobiste?

  Konto w Orange Finanse można otworzyć:

  • za pośrednictwem strony: www.orangefinanse.com
  • w aplikacji mobilnej
  • za pośrednictwem Infolinii pod numerem (+48 42) 19 300
  • w Salonie Orange
 • Czy muszę być Klientem Orange, aby założyć Konto Osobiste w Orange Finanse?

  Nie, z oferty Orange Finanse mogą korzystać Klienci wszystkich operatorów komórkowych.